על הבלוג

תמונה מתוך סיור של משחקי הכס באירלנד
תמונה מתוך סיור של משחקי הכס באירלנד
היי, נעים להכיר.

אני נופר וזהו בלוג הטיולים שלי שמבוסס על הטיולים שלי עם בעלי רומן.

לפני שנתיים וחצי התפטרנו מהעבודות שלנו וטסנו לטיול גדול במטרה לצאת מהשגרה ולעשות שינוי בחיים שלנו. במהלך הטיול בהודו פתחנו את הבלוג. מאז אנחנו מטיילים בכל הזדמנות (כמעט כל חודש) ואני כותבת על החוויות שלנו.

אנחנו אוהבים לשלב את החיים הטובים כמו בתי מלון טובים, חופים, קוקטיילים ויין, מסעדות טובות ומנוחה לבין חוויה מקומית של ארוחות אצל המקומיים, טראקים, שינה בגסטהאוסים, Airbnb, הום סטיי, ארוחות ביתיות, אטרקציות מגניבות ועוד…

בבלוג תוכלו למצוא הרבה המלצות לדברים מיוחדים לעשות בכל יעד, מסעדות טובות, בתי קפה איכותיים, מקומות לינה שווים במיוחד ועוד הרבה המלצות שוות. בנוסף אני כותבת גם הרבה טיפים על איך להוזיל עלויות לטיולים שלנו.

אני כותבת  רק על חוויות טובות שהיו לנו ורק דברים שאהבנו. אינני כותבת ביקורת רעה. במידה וניסינו משהו שלא אהבנו, פשוט לא אכתוב עליו בבלוג. בנוסף כל התכנים בבלוג הם אך ורק על סמך החוויות האישיות שלנו ואינני כותבת על דברים שלא התנסינו בהם.

השינוי שעשינו נבע מתוך ההבנה שהחיים קצרים מדי, מכדי שנעביר אותם רק בעבודה ומשכנתה. לכן החלטנו לצאת מהאוטומט של החיים ולחשוב מה אנחנו רוצים. מאז הטיול הוחלט שאני אתמקד רק בבלוג. אכתוב תוכן, אערוך סרטונים, אשווק ואלמד על כל עולם הבלוגים. ורומן יעזור בצד הטכני והעסקי של הבלוג.

רומן התחיל לעבוד בחמישים אחוז משרה כמתכנת ושאר הזמן עוסק בפרוייקטים אישיים. החלטנו לבצע רק השקעות לשם הכנסה פסיבית, במקום לקנות בית ולהיות משועבדים אליו במשך הרבה שנים.

אני מעבירה גם הרצאות על יעדים שהיינו בהם ועל הסיפור שלנו ושל הבלוג. תוכלו להתעדכן על ההרצאות בעמוד ההרצאות שלי

מקווה שהפוסטים והסרטונים יעניינו אותך ויגרמו לך לקחת הפסקה קצרה מהשגרה ולצאת לטיול .

אם יש לך שאלה או הערה ניתן לשלוח לי הודעה ב”צרו איתי קשר

הסכם שימוש בבלוג