ההרצאות שלי

ההרצאות שלי

היי 🙂 אני מעבירה הרצאות על יעדים שונים שטיילנו בהם וגם הרצאות על תכנוני טיול ועל השינוי שעשינו בחיינו .
לאחר שנתיים וחצי של טיולים (טיול ארוך של שבעה חודשים ועוד הרבה טיולים קטנים כמעט כל חודש) והמון המון עבודה על הבלוג החלטתי שזה זמן מתאים להעביר מהידע שצברתי גם דרך הרצאות.

**אין אפשרות לקנות כרטיסים בהרצאה עצמה, יש לרכוש את הכרטיסים מראש דרך הקישור מאחר שקיום ההרצאה מותנה במספר מינימום של משתתפים. 
אשמח מאוד לראות אתכם בהרצאות שלי ואם יש נושאים ספציפיים שתרצו לשמוע עליהם אשמח שתצרו איתי קשר

מהייטק לטיולים בעולם – איך הצלחתי לעבור מעולם המחשבים לעולם של חוויות וטיולים

הרצאה בחיפה!

גיל 30 הגיע וחוץ מלשנות קידומת החלטתי לשנות עוד כמה דברים בחיים.אחרי שהייתי רגילה למסלול חיים מוכתב מראש, שכר גבוה מעבודה בהייטק ומסגרת ברורה, החלטנו אני ובעלי רומן לעזוב את הכל ולטוס עם כרטיס לכיוון אחד לתאילנד. חווינו חוויות שלא נשכח לעולם ובעיקר הבנתי שאני לא רוצה לחזור להיות שכירה במשרה מלאה בהייטק.
במהלך השהות בהודו ומתוך נסיון להבין מה אני רוצה לעשות בחיי, נולד הבלוג מטיילת מחוץ לקופסא.

מהרגע שחזרנו מהטיול מצאתי את עצמי בשנה של חוסר וודאות, התלבטויות, לחץ כלכלי, והכי נורא – הפחד הגדול מהאי-ידיעה במה אני אעבוד וממה אתפרנס. בשלב מסויים הבנתי, שבעולם שבו אני כל כך אוהבת לטייל ולראות מקומות חדשים, יש מקום לשמוע מה את כל מה שאני חווה פה. ויש לי הרבה מה להגיד! ושגם אפשר להתפרנס מזה.

ניסיתי, למדתי ולא וויתרתי. בסלון הקטן שלנו בדירת 25 מ' בדרום ת"א , פתחתי את הלפטופ והתמקדתי בבלוג. המשכתי לדחוף ולאט לאט דברים החלו להתקדם. במקביל רומן עזר ותמך ועבדנו על התקשורת בנינו. היום אני יודעת שהחוסר ודאות (שהייתה ועדיין קיימת) היא זאת שעוררה בי את היצירתיות והגדלת הראש שעוזרת לי כ"כ להתפתח ולהשתפר כל הזמן.

היום אני עובדת בבתי קפה בבקרים, נוסעת למקומות בעולם וכותבת על זה בבלוג – ובזה אני עובדת 🙂 נפתח לי מקום חדש להביע את עצמי, שלא תלוי במסגרות שכ"כ התרגלתי אליהם עד גיל 30.

בואו לשמוע את הסיפור שלי ולקבל השראה! העברתי הרצאות על הסיפור של כל השינוי שעשינו ואני רוצה להגיע גם לחיפה. על המעבר מעולם ההייטק לעולם הבלוגינג, על ההתקדמויות והקשיים, על הטיול הגדול שעשינו ומה הוביל לזה, על החוסר וודאות והיצירתיות הפורה, מזמינה אותך להירשם פה להרצאה שאעביר, בלי הרבה מילים גדולות, ועם סיפור אמיתי ואפשרי!

מחיר כרטיס 45 ש"ח.

ההשראה – חינם 🙂 – בסופו של דבר אני מאמינה שאם עושים את מה שאוהבים, משקיעים, מתמידים, לא מוותרים ונמצאים כל הזמן בתנועה ולמידה בסוף מוצאים גם את הדרך להצלחה.


לפרטים נוספים ורישום לקבלת עדכון לגבי מיקום ותאריך סופיים

מה אנשים חשבו על ההרצאה הקודמת?

"לכל מי שמנסה את דרכו בהתחלה חדשה בדרך להיות בלוגר/ית טיולים נתקל כמוני בהרבה תגובות של אנשים קרובים ורחוקים שמתוך רצון לגונן נותנים להרגיש שהשתגעת, או שאת משחקת ותכף תשובי למציאות או שהם מרימי גבה ולא מבינים איזה אופק יש לזה ואם זה בכלל כלכלי ואפשר להתפרנס מזה?!
ובמקום הזה בתוך הספק והחששות של המסביב, זה טוב וחשוב ללכת להרצאות כמו שלך, כי הם משמיעים גם קול בוטח ומרגיע שזה אפשרי ושיש אנשים שלא רק חולמים על זה, אלא זו המציאות שלהם וזה כבר הופך את משאלת הלב לברת הגשמה לחלוטין ונותן רוח גבית נהדרת!
אז תודה נופר על ההכוונה ועל הגישה שלך שאת אומנם 50 עמודים קדימה מאיתנו, המתחילים את הדרך, אבל יכולה להעיד שלמרות האתגר והצורך בעבודה קשה ועיקביות בעיקר, זה לגמרי שווה את הניסיון, לכל מי שהקישקע אומר לו לנדוד…כי מקסימום, נצליח."

דנה סתוי
"היי נופר היינו בהרצאה ביום שני .. נהנינו מאוד.. עכשיו מתענגים בארוחת ערב בלוקה בהמלצתך…סמדר ואילן מפרגנים לך."

אילן עראמי

הרצאות בנושאים שונים

כרגע אין תאריכים ומיקומים להרצאות בנושאים שונים. אם מעניין אותך לשמוע הרצאה בנושא מסויים ולקבל עדכון מתי היא תהיה אז יש ללחוץ על הכפתור הצהוב ולהשאיר פרטים. הנושאים להרצאות הם: ויאטנם, תאילנד, תכנון טיול גדול והשינוי שעשיתי מעובדת הייטק לבלוגרית טיולים.

תאריך לא ידוע
מיקום : לא ידוע
עלות כרטיס: 45 ש"ח


השארת פרטים לקבלת עדכון