הסכם שימוש

אתר מטיילת מחוץ לקופסא הוא בלוג הטיולים שלי (נופר רונן). אני כותבת את הפוסטים על סמך הנסיון האישי שלי ואני משתדלת לכתוב את המידע הכי מדויק אך יכול להיות שיהיו מדי פעם טעויות או אי דיוק.

אם אתם רוצים להשתמש בחומר שכתבתי/ תמונות / סרטונים תצרו איתי קשר. אם מדובר בשימוש בציטוט או לינק לאתר אז תשימו קרדיט עם השם של הבלוג.

הבהרת אחריות כללית Disclaimer

חלק מהלינקים שאני שמה הם לינקים ששייכים לתוכנית שיתופים. כלומר אני מקבלת עמלה קטנה על הזמנה שאתם עושים דרך הקישור. המחיר שאתם משלמים הוא אותו מחיר בלי קשר לתוכנית שיתופים וזאת דרך נוספת שלי להרוויח קצת כסף ולממן את כל ההשקעה בבלוג. אז אם בא לכם גם לעזור לי קצת אני אודה לכם אם תזמינו דרך הקישורים שלי.

דרך נוספת שבה אני מממנת את הטיולים היא ע"י שיתופי פעולה עם חברות שונות מעולם התיירות (כמו מלונות וסיורים) .לפני כל טיול שלנו אני עושה מחקר ומחפשת סיורים , אטרקציות ומלונות מיוחדים ושמתאימים לסגנון שלנו. אני בודקת חוות דעת על החברה ועושה רשימה של כל הדברים הכי מומלצים ואז אני פונה אישית לחברות השונות מציגה להם את הבלוג ומציעה שיתוף פעולה. במידה ואין הענות לשיתוף פעולה אנחנו משלמים מחיר מלא. חשוב לי לציין שרק במידה ואהבנו את השירות אני כותבת על החוויה בבלוג. אני בוחרת בקפידה את שיתופי הפעולה שאני עושה ואינני כותבת תוכן על דברים שלא אהבתי. השיתופי פעולה האלה מאפשרים לנו להוזיל את עלויות הטיול ומצד שני להביא יותר תוכן איכותי לקוראים.

עד כה לא שמתי תוכן ממומן באתר (תוכן בתשלום) אך במידה ואעשה זאת בעתיד אני אכתוב שמדובר בתוכן ממומן

במידה ואחליט להריץ קמפיינים לקידום הבלוג ברשתות החברתיות ובגוגל יכול להיות שיהיה שימוש במידע לא-אישי כדי לעזור לנתח את קהל היעד של האתר, תחומי עניין וכדומה על מנת לקדם את הבלוג בצורה ממומקדת ונכונה.

אתם (הקוראים של הבלוג) בראש סדר העדיפויות שלי ולכן אני מקפידה על תוכן כנה ואמיתי. מקווה שאתם נהנים מהבלוג ורציתי להודות לכם על היותכם חלק מהפרוייקט הזה בחיי.

אם יש לכם שאלות או הערות מוזמנים תצרו איתי קשר